Aktuality

20.05.22

MERRY MOTOSRAZ 2022
20-22.5. Správčický písník, Předměřice nad Labem

Po dvou letech náš opět čeká motovíkend s pestrým programem, plný krásných aut, motorek, dobrého jídla a pořádné muziky. 

Letos to bude stát opravdu za to!

Budeme se na vás všechny těšit přátelé

09.06.20

Náhrada za MERRY MOTSRAZ!

13.6. Správčický písník, Předměřice nad Labem

Z důvodu pandemie letos neproběhne tradiční motosraz, ale sraz se neruší.
Pokud dorazíte, čeká vás tradiční spanilá jízda i večerní koncert.

Program:
12:30 spanilá jízda Hradcem Králové
18:00 hradecká kapela Vendetta

Budeme se na vás těšit přátelé!

09.06.20

SEZÓNA 2020 ODSTARTOVALA!

Každou neděli pravidelné vyjížďky!
V 10:00 od základny BENZINA (Brněnská 1264, Hradec Králové)

Vše dle počasí

03.06.19

Děkujeme všem za účast na MERY MOTOSRAZU 2019!


Byla to vydařená akce, budeme se těšit zase za rok :-)

fotky najdete brzo v naší fotogalerii

29.04.19

BLÍŽÍ SE MERY MOTOSRAZ!


11.-12.5. Warm up akce - v OC Futurum HK
vystavené motorky Indian
soutěž o vstupenky na Mery motosraz

17.-19.5. Mery motosraz - Správčický písník, Předměřice nad Labem
bohatý hudební program
tombola
soutěže

TĚŠÍME SE NA VÁS!


09.04.19

SEZÓNA 2019 ODSTARTOVALA!

Každou neděli pravidelné vyjížďky!
V 10:00 od základny BENZINA (Brněnská 1264, Hradec Králové)

Nejbližší akce 13.4. Poděbrady - Zahájení sezóny 2019
Společný odjezd od základny v 9:00

29.12.18

SMUTNÝ ZÁVĚR ROKU 2018 - ZEMŘEL NÁŠ KAMARÁD ROMAN "BYDŽA" BYDŽOVSKÝVšichni jsme se těšíli na Vánoce a náš závěrečný večírek před koncem roku, ale 26. 12. 2018 nás bolestně zasáhla smutná zpráva. Náš kamarád Roman zemřel v Hradecké nemocnici na selhání srdce.Budeš nám chybět kamaráde a nikdy na tebe nezapomeneme.

09.09.18

 MOTORKY A KLUCI Z FLYING SOUL V LÉTĚ 2018
Pomalu se blíží konec letošní motosezóny a nádherné dny letošního léta jsme si všichni ve Flying Soul opravdu užili. Několik akcí, kde jsme se sešli prakticky všichni z FS i s našimi příznivci a další akce, kdy jsme se rozjeli po krásných místech naší země, ale i do zahraničí. Letošním vrcholem byla určitě pro několik kluků z FS návštěva největšího motosrazu v Evropě v Rakousku u jezera Faaker See. Ale také ostatní akce určitě stály za to. Jen pro připomenutí Tvrdonice, Slovensko, svatba našeho kamaráda Dana, V8,  ale i nedělní vyjížďky a návštěvy kamarádů to všechno bylo moc fajn. Počasí nám i nadále přeje a tak určitě ještě pár kilometrů najezdíme a užijeme si svobodu na dvou kolech.
V galerii najdete foto z letních akcí.

26.06.18

STÁLE JEZDÍME :  NEDĚLE  9:45 - BENZINA NA BRNĚ HRADEC KRÁLOVÉ - pravidelný nedělní polet pro každého, kdo se chce projet a prožít fajn den.

25.06.18

FLYING SOUL NA MDA RIDE 2018

V sobotu 16.6. jsme se zúčastnili skvělé akce na Václavské náměstí v Praze. Proběhl zde již 10.ročník akce MDA RIDE 2018. Více o této akci i organizaci najdete na stránkách www.mdaride.cz  Jen ve stručnosti, jedná se o charitativní akci nejen motorkářů za účelem pomoci lidem trpícím těžkou nemocí zvanou svalová dystrofie. Naše účast nebyla jen symbolická tím, že jsme dorazili na našich mašinách, ale zapojili jsme se také aktivně a na našem motosrazu MERY 2018 jsme vybrali finanční prostředky od účastníků srazu. Všichni členové Flying Soul se této sbírky také zúčastnili a přispěli spolu s ostatními k alespoň malému usnadnění života lidem s touto nemocí.. Přátelé z MDA náš sraz v květnu navštívili a podpořili náš klub a my jsme moc rádi, že jsme mohli finančním příspěvkem na dobrou věc a naší účastí na MDA RIDE 2018 podpořit jejich snažení a skvělou práci. Díky Vám přátelé za to co děláte a za to, že máte srdce na správném místě. V galerii je jako vždy pár foteček z akce.

13.06.18

MERY MOTOSRAZ 2018 NAJDETE NA TÉTO ADRESE:
https://flyingsoul.rajce.idnes.cz/Mery_motosraz_2018

30.04.18

FS NA RYBÁCH - NORSKO 2018 A NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA SUCHOZEMCŮ - DEŠTNÉ V ORL.HORÁCH
Jako každý rok, také letos touto dobou se FS rozdělil. Někteří z nás, mění řídítka motorek za volant motorového člunu a rybářské pruty. V dalekém Norsku chytají ryby a mění se na mořské vlky . No a my ostatní, kteří trpíme mořskou nemocí, zůstáváme věrní řidítkům a tak jsme v neděli opět vyjeli na pravidelnou vyjížďku. Z obou akcí fotečky opět v galerii.

21.04.18

ZAHÁJENÍ SEZÓNY U BLACK HORSES A NÁVŠTĚVA U INDIÁNŮ V PARDUBICÍCH
Krásné počasí a dvě super akce. V sobotu ráno jsme jeli podpořit akci našich kamarádů do Pardubic, kde jsme si mohli prohlédnout a také projet krásné stroje Indian. Z Pardubic nás část pokračovala do Hlinska, abychom podpořili charitativní akci a otevření sezóny kluků z klubu Black Horses ze Slatiňan. Jejich akce Motorkáři pomáhají je dnes už dobře známá a také náš klub se podílel a zakoupením nášivek přispěl postiženým dětem. Z Hlinska jsme pak pokračovali na náměstí do Chrudimi, kde proběhla motorkářská mše. Na ploše náměstí stálo na 500 motorek byl to úchvatný pohled. Obě akce podpořené nádherným počasím se skvěle vydařily a tak jsme si návštěvu u kluků v Pardubicích ještě jednou zopakovali v neděli v rámci našich nedělních vyjížděk. Fotečky jako vždy v galerii.

15.04.18

DNEŠNÍ VYJÍŽĎKA - SEZNAMOVAČKA S TRASOU SPANILÉ JÍZDY.
Blíží se náš květnový Merymotosraz a tak jsme dnešní vyjížďku zkusili projet jednu z uvažovaných tras. Samozřejmostí a zaběhnutýml rituálem byla samosebou zastávka na kávičku a něco dobrého na zub a návrat na naši základnu. Kde najít fotky už všichni návštěvníci našich stránek bezesporu vědí, tak tady jich zase pár je.

10.04.18

8. DUBEN - PRVNÍ NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA V LETOŠNÍM ROCE
Sezonu jsme zahájili naší první společnou vyjížďkou s několika kamarády. Jeli jsme do Chlumce nad Cidlinou, kde jsme se zastavili a utratili pár měďáků v Bikers Crown. Přes Nový Bydžov a přilehlé vesničky jsme to vzali na Milovice a po dobrém obědě jsme vyrazili na naši základnu v Hradci. Byla to po zimě první seznamovačka se stavem silnic a mašinama po zimním spánku. Užili jsme si fajn den a pro připomenutí zase pár foteček najdete v galerii.

31.03.18

PODĚBRADY 2018 - MOTORKÁŘSKÁ SEZÓNA ZAHÁJENA
Dnes se zahájení sezóny zúčastnil Divočák a Riči. Spolu s našimi společnými kamarády a příznivci se sjeli v Poděbradech a "otevřeli silnice" všem motorkářům a přátelům jedné stopy. Bohužel nemoc a některé další nepříjemné okolnosti zabránily větší účasti členů FS, ale díky klukům byl vousatý Viking na silnici po zimě zase vidět. Fotky v galerii.

04.03.18

KDE SE BUDOU TOČIT KOLA NAŠICH MOTOREK A BUDOU VIDĚT NAŠE BARVY V ROCE 2018 ?

V sekci Akce najdete kalendář akcí kterých bychom se rádi zúčastnili v letošním roce. Také zde najdete informace o pravidelných nedělních vyjížďkách. Začínáme 31. 3. v Poděbradech.

24.02.18

Czech Patriot Riders - 1. ANNIVERSARY

Dnes jsme jeli podpořit kluky z klubu Czech Patriot Riders. Ve své nové klubovně nedaleko Karlštejna slavili 1.výročí založení klubu a pozvali nás abychom jejich výročí oslavili spolu s nimi. Devět se nás nalodilo do Vadimova "miniautobusu" a společně jsme od naší základny vyrazili směr Liteň. Celou naši bandu ještě doplnil Jirka, který za námi přijel z Prahy. Popřáli jsme klukům z CPR dali  jsme si pivko,  dlabanec, pokecali  jsme s klukama z ostatních klubů a užili jsme si fajn akci. Díky Márovi, který byl celou dobu na sucho aby mohl odřídit zpáteční cestu, jsme se všichni dostali nad ránem v pořádku do postele. No a jako vždy pár foteček z akce najdete v galerii.

07.02.18


PŘIPOJUJEME SE K AKCI

Stejně jako spousta motorkářů, ani my jsme nezůstali pozadu a podpořili jsme dobrou akci našich kamarádů z Black Horses Slatiňany - Motorkáři pomáhají. Rádi jsme pomohli lidičkám, kterým život nepřináší jenom radost, ale i zdravotní problémy.

30.12.17

PÁRTY NA ZÁVĚR SEZÓNY 2017

Včera jsme v Pivovarských Domech společně zakončili letošní sezónu. Zavzpomínali jsme na akce, kterých jsme se zúčastnili, a společně s našimi kamarády jsme u dobrého jídla a pití společně poseděli. Akce se vydařila a fotečky najdete jako vždy v galerii.

02.11.17

FLYING SOUL ZMĚNIL " KOSTEL"
Studený podzim je již nenávratně tady a vypadá to, že toho letos už opravdu moc nenajezdíme. Přesto Flying Soul žije a již dnes spřádáme plány na novou sezónu. Dnes jsme vyměnili naš tradiční " kostel" v restauraci U Kohouta, za nově otevřenou restauraci Pivovarské Domy, kde se zase po dlouhém čase začalo v místním soukromém pivovaru pana Matěje vařit pravé Hradecké pivo. Ochutnali jsme společně zlatavý mok a díky majiteli a panu Mazurovi, který nás všude provedl, jsme poznali srdce i tepny pivovaru, kterými proudí Hradecké pivo až k pípám a do místních pulitrů s nápisem Klenot. Dnešní pravidelná čtvrteční " zpověď " se vydařila a několik foteček najdete v galerii.

15.10.17

Dnešní krásné podzimní počasí jsme využili k možná poslední společné vyjížďce Flying Soul v letošní sezóně. Byla škoda, že se nás nesešlo víc, ale i tak jsme se pěkně projeli a přes Chlumec, Přelouč a Perníkov jsme dorazili na dlabanec k Rohatému Kolu. Barvy FS byly zase vidět. Projeli jsme se, zasmáli a fajn den jsme zakončili společnou kávičkou na naši základně. Z projížďky jsme udělali zase pár foteček, které najdete v galerii.

02.09.17

Motopárty v Radvanicích foto v galerii

30.08.17

Ahoj kamarádi, prázdniny pomalu končí a tak přišel čas, abychom se podívali a zavzpomínali, jak jsme si ty dva měsíce užívali na našich společných vyjížďkách, dovolených a skvělých chvílích pod naší vlajkou a s barvami Flying Soul na našich bundách a vestách, ale hlavně v našich srdcich. Bylo to super  léto a společně jsme si užili spoustu zábavy, smíchu, žrádla a chlastu. Všichni jsme ty náročný dva měsíce přežili ve zdraví a to je to nejdůležitější. Sezona ještě nekončí, tak ať brzy zase zazní z některého pěkného místa naší země to naše " FLYING SOUL". Foto z prázdninových výjezdů najdete v galerii. Motohody Tvrdonice, Chorvatsko, Motožabák Radechová, Police n. Metují, Hradecká V8, Dětský den v Tůních až po pravidelný čtvrteční "Kostel FS" to vše si můžete připomenout a zavzpomínat.

23.07.17

Flying Soul - Deštné v Orl. Horách, Nové Město nad Metují - foto v galerii

15.07.17

Flying Soul - Motohody Tvrdonice 2017 - foto v galerii

10.07.17

V galerii nové fotky z nedělní cross-country u Sečské přehrady.

02.07.17

Barvy Flying Soul o víkendu v Deštném a v Kolíně. Foto v galerii.

26.06.17

Výjezd na Pastvinskou přehradu 25.6.2017 foto v galerii.

21.06.17

Ve fotogalerii nové fotky z akce STK - Praha 21.6. 2017

19.06.17

INDIAN V HRADCI


Do stáje našeho kamaráda "Divočáka" dnes přibyl nádherný kousek. Trošku nás tím zaskočil, protože přezdívku "Divočák" budeme muset asi změnit na " Apač nebo Vinetou ", aby to k tomu indiánovi trošku ladilo. Jak jim to spolu sluší se můžete kouknout v galerii.

18.06.17

 Fotečky z dnešního výjezdu do Peklo - Čertovina u Hlinska v galerii.

11.06.17


 Kamarádi ve fotogalerii jsou nové fotky z výjezdu do Krkonoš.

05.06.17

NEDĚLNÍ VÝJEZDY


Nové fotky z výjezdů ve fotogalerii

05.06.17

 

MERY MOTOSRAZ 2017 JE MINULOSTÍ


Přesně podle plánu proběhl ve dnech 19.- 21. 5. jubilejní již 10.ročník a kdo přijel, určitě nelitoval. Výborná atmosféra, jídlo a pití zajištěno prakticky non stop, spousta soutěží a skvělých vystoupení a to vše okořeněné pořádným bigbeatem. I přes chladnější sobotu pohodová spanilá jízda a všude kolem fajnový lidi. Takový byl letošní Mery sraz.
   
 Fotky ze srazu najdete ve fotogalerii a dalších cca tisíc fotek na této adrese:
 
 http://www.rajce.net/a14106414


 
 

30.04.17

MOTO SEZÓNA 2017


19 – 21.5. MERY MOTOSRAZ

23 – 25.6. SEKEŘICE MOTOSRAZ

14 – 16.7. MOTOHODY TVRDONICE

03 – 10.8. SLOVINSKO, CHORVATSKO

18 – 20.8. V8 STŘÍBRŇÁK H.K.

25 – 27.9. TUNĚ ( ještě není potvrzeno )

05.02.17

Zveme všechny příznivce motorek na 10. ročník akce MERY MOTOSRAZ 19.5.-21.5.2017.


Pátek 19.5. -15:00 začátek
                   -18:00 Hard Mok
                   -20:00 K2
                   -22:00 Vendetta

Sobota 20.5.-12:00 Spanilá jízda
                   -16:00 Soutěže
                   -18:00 Teplá Buchta
                   -20:00 Guns And Roses Tribute
                   -22:00 Rammstein Tribute

V průběhu večera čekejte taneční show, tombolu i ohňostroj.
Těšíme se na hojnou účast. Mery motosraz 2017.

06.06.16

Přidali jsem nové video, najdete v sekci videa.

01.06.16

Přidali jsme první várku fotek ze srazu! Najdete v sekci fotografie.

<<< Zpět na stránky